Offer Ends In !!
Laptop Lenovo T410 F-B (Used) i5-520M 8Gb 120Gb 14'' Win10 Home
This combination does not exist.
| Category | Laptop |
|---|---|
| Product Weight | 2.3 kg |
| Item | Laptop |
| Brand | Lenovo |
| Model | T410 |
| Part # | 42T4751 |
| Battery | Fair Battery |
| Condition | Used |
| Laptop CPU | Intel Core i5-520M |
| Memory | 8Gb |
| Memory Type | Ddr3-1066 |
| Power Supply Volt | 19.5V |
| Storage Size | 120Gb |
| Storage Type | SSD |
| TV/LCD Size Screen | 14" |
| Video | Integrated |
| Web Cam | Yes |
| OS License | Win 10 Home |
| Keyboard layout | English |