Offer Ends In !!
Laptop Lenovo G50-45 80E3 G-B Grade B A8-6410 8Gb 128GB 15.6'' Win10 Home
This combination does not exist.
| Category | Laptop |
|---|---|
| Product Weight | 2.5 kg |
| Item | Laptop |
| Brand | Lenovo |
| Model | G50-45 80E3 |
| Part # | PABAS0241231 |
| Battery | Good |
| Condition | Used B (Visible Signs of Usage) |
| Laptop CPU | AMD A8-6410 |
| Memory | 8Gb |
| Memory Type | Ddr3-1600 |
| Power Supply Volt | 20V |
| Storage Size | 128GB |
| Storage Type | SSD |
| TV/LCD Size Screen | 15.6'' |
| Video | Integrated |
| Web Cam | Yes |
| OS License | Win 10 Home |
| Keyboard layout | Greek/English |