Offer Ends In !!
Desktop Cooler Master COOLERMASTER BLACK i73820 gtx480 850W PSU 24gb Desktop Grade B i7-3820 24Gb N/A None
This combination does not exist.
| Category | Desktops |
|---|---|
| Product Weight | 13.5 kg |
| Item | Desktop |
| Brand | Cooler Master |
| Model | COOLERMASTER BLACK i73820 gtx480 850W PSU 24gb |
| Part # | RC-550-KKN1 24GB i73820 gtx480 |
| Chassis | Desktop |
| Condition | Used B (Visible Signs of Usage) |
| Desktop CPU | i7-3820 Core i7 |
| Memory | 24Gb |
| Memory Type | Ddr3-1333 |
| Missing Something | HDD MISSING |
| Storage Size | N/A |
| Storage Type | Hard Drive |
| Video | GeForce GTX 480 |
| OS License | None |