Offer Ends In !!
Laptop Microsoft Surface Pro 7 G-B Grade B i5-1035G4 8Gb 256Gb 12" Win10 Pro
This combination does not exist.
| Category | Laptop |
|---|---|
| Product Weight | 1.0 kg |
| Item | Laptop |
| Brand | Microsoft |
| Model | Surface Pro 7 |
| Part # | 1856 |
| Battery | Good |
| Condition | Used B (Visible Signs of Usage) |
| Laptop CPU | Intel Core i5-1035G4 |
| Memory | 8Gb |
| Memory Type | Ddr4-2400 |
| Power Supply Volt | 20V |
| Storage Size | 256Gb |
| Storage Type | SSD |
| TV/LCD Size Screen | 12" |
| Video | Integrated |
| Web Cam | Yes |
| OS License | Win 10 Pro |
| Keyboard layout | English |