Offer Ends In !!
Laptop Lenovo X260 G-B Grade B i5-6300U 4Gb 256Gb 12" Win10 Pro
This combination does not exist.
| Category | Laptop |
|---|---|
| Product Weight | 1.5 kg |
| Item | Laptop |
| Brand | Lenovo |
| Model | X260 |
| Part # | PC0GZ1B1 |
| Battery | Good |
| Condition | Used B (Visible Signs of Usage) |
| Laptop CPU | Intel Core i5-6300U |
| Memory | 4Gb |
| Memory Type | Ddr4-2133 |
| Power Supply Volt | 20V |
| Storage Size | 256Gb |
| Storage Type | SSD |
| TV/LCD Size Screen | 12" |
| Video | Integrated |
| Web Cam | Yes |
| OS License | Win 10 Pro |
| Keyboard layout | English |