Offer Ends In !!
Laptop Lenovo T450s AD-B Grade B i5-5300U 4Gb 320Gb 14'' Win10 Pro
This combination does not exist.
| Category | Laptop |
|---|---|
| Product Weight | 1.5 kg |
| Item | Laptop |
| Brand | Lenovo |
| Model | T450s |
| Part # | 20BWS0BC04 |
| Battery | Below 25% |
| Condition | Used B (Visible Signs of Usage) |
| Laptop CPU | Intel Core i5-5300U |
| Memory | 4Gb |
| Memory Type | Ddr4-2133 |
| Power Supply Volt | 20V |
| Storage Size | 320Gb |
| Storage Type | Hard Drive |
| TV/LCD Size Screen | 14" |
| Video | Integrated |
| Web Cam | Yes |
| OS License | Win 10 Pro |
| Keyboard layout | English |