Offer Ends In !!
Laptop Hp Elitebook 840 G4 F-B Grade B i5-7300U 4Gb 120Gb 14'' Win10 Pro
This combination does not exist.
| Category | Laptop |
|---|---|
| Product Weight | 1.54 kg |
| Item | Laptop |
| Brand | Hp |
| Model | Elitebook 840 G4 |
| Part # | 840g4 |
| Battery | Fair Battery |
| Condition | Used B (Visible Signs of Usage) |
| Laptop CPU | Intel Core i5-7300U |
| Memory | 4Gb |
| Memory Type | Ddr4-2400 |
| Power Supply Volt | 19.5V |
| Storage Size | 120Gb |
| Storage Type | SSD |
| TV/LCD Size Screen | 14" |
| Video | Integrated |
| Web Cam | Yes |
| OS License | Win 10 Pro |
| Keyboard layout | English |