Offer Ends In !!
Laptop Lenovo T14s G-B Grade A i7-10610U 16Gb 500Gb 14'' Win10 Pro
This combination does not exist.
| Category | Laptop |
|---|---|
| Product Weight | 1.35 kg |
| Item | Laptop |
| Brand | Lenovo |
| Model | T14s |
| Part # | 20T0S28C00 |
| Battery | Good |
| Condition | Used A |
| Laptop CPU | Intel core i7-10610U 1.8Ghz 4 cores 8 threads |
| Memory | 16Gb |
| Memory Type | Ddr5 |
| Power Supply Volt | 19.5V |
| Storage Size | 500Gb |
| Storage Type | SSD |
| TV/LCD Size Screen | 14" |
| Video | Integrated |
| Web Cam | Yes |
| OS License | Win 10 Pro |
| Keyboard layout | Greek/English |