Offer Ends In !!
Laptop Lenovo Ideapad 120S-14IAP G-B Grade B N3350 4Gb 128GB 14'' Win10 Home
This combination does not exist.
| Category | Laptop |
|---|---|
| Product Weight | 1.5 kg |
| Item | Laptop |
| Brand | Lenovo |
| Model | Ideapad 120S-14IAP |
| Part # | 81A5 |
| Battery | Good |
| Condition | Used B |
| Laptop CPU | Intel Celeron N3350 |
| Memory | 4Gb |
| Memory Type | Ddr3-1600 |
| Power Supply Volt | 19V |
| Storage Size | 128GB |
| Storage Type | SSD |
| TV/LCD Size Screen | 14" |
| Video | Integrated |
| Web Cam | Yes |
| OS License | Win 10 Home |
| Keyboard layout | Greek/English |