Offer Ends In !!
Laptop Lenovo ThinkPad X270 G-B Grade B i5-7300U 8Gb Win10 Pro 500Gb 12"
This combination does not exist.
| Category | Laptop |
|---|---|
| Product Weight | 4.0 kg |
| Item | Laptop |
| Brand | Lenovo |
| Model | ThinkPad X270 |
| Part # | 20ΗΜ50ΠΤ0Χ |
| Battery | Good |
| Condition | Used B |
| Laptop CPU | Intel Core i5-7300U |
| Memory | 8Gb |
| Memory Type | Ddr4-2400 |
| OS License | Win 10 Pro |
| Power Supply Volt | 20V |
| Storage Size | 500Gb |
| Storage Type | SSD |
| TV/LCD Size Screen | 12" |
| Video | HD Graphics 520 |
| Web Cam | Yes |