Offer Ends In !!
Laptop Hp EliiteBook 850 G2 G-B Grade B i5-5200U 8Gb 128GB 15.6'' WIN 10 Home e
This combination does not exist.
| Category | Laptop |
|---|---|
| Product Weight | 2.0 kg |
| Item | Laptop |
| Brand | Hp |
| Model | EliiteBook 850 G2 |
| Part # | 850g2 |
| Battery | Good |
| Condition | Used B |
| Laptop CPU | Intel Core i5-5200U |
| Memory | 8Gb |
| Memory Type | Ddr3-1600 |
| Power Supply Volt | 19.5V |
| Storage Size | 128GB |
| Storage Type | SSD |
| TV/LCD Size Screen | 15.6'' |
| Video | Integrated |
| Web Cam | Yes |
| OS License | WIN 10 HOME E |
| Keyboard layout | Greek/English |