Offer Ends In !!
Laptop Quest Quest Slimbook Plus AD-B Grade B Z8350 4Gb Win10 Home 32Gb 14''
This combination does not exist.
| Category | Laptop |
|---|---|
| Product Weight | 2.0 kg |
| Item | Laptop |
| Brand | Quest |
| Model | Quest Slimbook Plus |
| Part # | GTN1408-4 |
| Battery | Below 25% |
| Condition | Used B |
| Laptop CPU | Intel Atom Z8350 |
| Memory | 4Gb |
| Memory Type | Ddr3-1333 |
| Missing Something | |
| OS License | Win 10 Home |
| Power Supply Volt | 5V |
| Storage Size | 32Gb |
| Storage Type | SSD |
| TV/LCD Size Screen | 14" |
| Video | Integrated |
| Web Cam | Yes |